Now Reading
2020 Sportif Giyim Tarzı Kombinler

2020 Sportif Giyim Tarzı Kombinler

Gözde Nur Bayar

Hayatının temeline spor ve rahat kıyafetleri koyan beyler, 2020 sportif giyim tarzı kombinlerini inceleyebilirler. Sportif giyim tarzını, bir eşofman giyinip dışarı çıkmak olarak düşünmemelisin. Oldukça geniş kapsamlı bu giyim tarzında kullanabileceğin onlarca parça kıyafet ve aksesuar bulunuyor. Takım elbiselerden, blazer ceketlerden, sıkıcı gömlek ve pantolonlardan, kösele ayakkabılardan kaçış yolunu sportif giyim tarzında bulan beyler için harika kombin önerileri hazırladım.

Erkeklerde Spor Giyim Nasıl Olmalı?

2020 sportif giyim tarzı kombinleri için dolabında var olan kıyafetlerle ya da satın alacağın birkaç kilit parça ile hazır sayılırsın.  Tarzına en uygun spor giyim stiline karar vererek böylece yapacağın kombinleri olması gerektiği gibi taşır, özgüvenli ve stil sahibi bir duruş sergilersin. Ancak unutmaman gereken bir nokta var, sportif giyim tarzı kesinlikle salaşlık demek değildir. Her kombinine tıpkı bir takım elbise giymiş gibi titizlik göstermeli, özenli olmalısın.

 

Erkeklere Özel Sportif Giyim Önerileri

Kendini içerisinde rahat hissedeceğin kıyafetlerle sportif giyim tarzı kombinler oluşturman mümkün. Bunun için günün trendlerine uygun bir jean pantolon ve herhangi bir yakasız t-shirt kullanabilirsin. T-shirtlerin yazılı, baskılı, farklı materyallerle tasarlanmış onlarca modeli var.  Ancak sportif stile en uygunları; yazılı, çizgi desenli vb. türde olanlardır. Mevsime ve yerine göre giyinmenin sınırlarını çizebildiğinde, bir t-shirt pantolon kombiniyle de fark yaratabilirsin. Resmi ortamlarda ve kışın soğuk günlerinde sportif olacağım diye t-shirt giyenebileceğini düşünmüyorsun değil mi?

Sportif giyimin bir diğer önemli unsuru tabii ki kombinlerinde kullanacağın renkler olacak. Siyah, beyaz, lacivert, kırmızı, mavi, turuncu, yeşil, sarı gibi hem temel renkleri hem de canlı sıcak tonları kombinlerinde doya doya kullanabilirsin. Zaten spor enerji demek, sportif bir tarzda da enerjini renklerle yansıtman kadar doğal ne olabilir? Alt giyimde spor giyime en yakışacak parçalar, stilinde çizmek istediğin görünüme göre değişiklik gösterebilir. Mesela jean pantolonların daha spor modelleri, belki chino ya da kanvas pantolonlar, büyük ceplere sahip kargo pantolonlar, eşofmanlar, kapri ve şortlar sportif bir giyim için dolabında mutlaka yer almalı.

sportif giyim yapılabilecek en güzel kombinler.

Ceket kategorisinde bu stil için pek çok öneri mevcut. Kolej tarzı ceketler, bu tarzın zaten olmazsa olmaz parçası. Farklı renk kombinasyonlarında bu parçayı satın alabilir, içerisine beyaz basic bir t-shirtle kombin edebilirsin. Onun dışında elbette bomber ceketler de jean pantolonlarında harika bir ikili olacak. Deri ceketler ve diğer sportif tarz ceketleri de kıyafetlerinde uyumlu sportif kombinler elde etmende önemli rol oynayabilir.

Spor Giyimde Kamuflaj

Her sezon başlangıcında trendler arasında kendine muhakkak bir yer edinen kamufulaj, eskimeyen bir desen olarak 2020 sportif giyim tarzı kombinlerinde de karşımıza çıkıyor. Cool ve sportif olmak isteyenler için pek çok kamufulaj desenli kıyafetler tasarlanıyor. Kombinlerken dikkat etmen gereken nokta ise, tüm kombini bu desenle zehirlememen. Yani alt giyim ya da üst giyimde tek bir noktada kamufulaj desenli bir kıyafet kullanman, başarılı bir stile ulaşman için daha iyi olur. Eşofmanların üzerine kamufulaj desenli basic t-shirtler giyebilir ya da üst giyimi sade tutup alt giyimde kamufulaj desenli kargo bir pantolon kullanabilirsin. Dış giyim olarak da tercih etmek istersen bol cepli, spor model bir kamufulaj desenli ceket edinebilirsin.

Onsuz Olmaz

Spor ayakkabılar artık hayatımızın her alanında… Takım elbiselerin altında, resmi ve ciddi ortamlar bile insanlar rahatlıkla sneaker tercih edip giyebiliyor. Durum böyleyken sportif giyimde spor ayakkabı giyinmek dışında hiçbir seçenek kalmıyor. Zaten rahatlık ve konfor  sunan bu ayakkabı modelleri, günümüzde onlarca tasarımla içlerinden seçim yapmaya bizi zorluyorlar. Karar vermek zor da olsa birkaç farklı renk ve modelde edineceğin spor ayakkabılar, 2020 sportif giyim tarzı kombinlerinde işine yarayacak.

 

What's Your Reaction?
Bayıldım
1
Emin Değilim
2
Heyecanlı
2
Mutlu
1
Saçma
7
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2020 Wessi Erkek Giyim. Tüm Hakları Saklıdır.