Now Reading
2020 Takım Elbise Modası – Wessi Ceo’su Göksel Aksu’nun Anlatımıyla

2020 Takım Elbise Modası – Wessi Ceo’su Göksel Aksu’nun Anlatımıyla

Göksel Aksu

2020de Bizi Hangi Tarz Takım Elbise Modelleri Bekliyor

2019’u geride bıraktık ve geldik 2020 ye, bu senenin takım elbise modasını, hangi modellerin, hangi renklerin belirleyeceğini size bu yazımızda resimler ile anlatmaya çalışacağım. Herşeyden önce size renklerden bahsetmek isterim.

2019 yılı gri renk için çok hareketli bir yıldı, bu sene geçen sen kadar olmasa da yine gri rengin revaşta bir renk olacağı belli. Ama bu senenin rengi takım elbise için lacivert, lacivertin yanında mavini diğer tonları da bu sene modayı belirleyecek olan renkler.

Bu renklerden sonra sırası ile siyah takım elbise ve bordo takım elbise, bu yıl diğer renklere göre daha çok kullanacak renkler. Size Aşağıda model model resimleri işle beraber hangi tarz takımların bu sene moda olacağını ve hangi renkler ile daha iyi kombinleneceğini anlatmaya çalışacağım.

Kombinli Yelekli Takım Elbiseler

2020 takım elbiselere özgü olan bu resim, takım elbiselerde giyilebilecek ve kullanabilecek renkleri anlatmaktadır.

Bu senenin en moda olacak ürünü kombinli takım elbiseler. Bu takım elbiselerin özellikleri sizin hiçbir şekilde nasıl kombin yapacağım diye düşünmenize gerek olamdan direk kombinli olarak alabileceğiniz takım elbiseler.

Bu ürünlerin kumaşları üretilirken, kumaşların üretiminde ipler direkt kombinli olarak dokunmaktadır. Böylece ceketin içinden geçen çizgi renginden yeleği üretip, kareli ceketin zemininden karesiz şekilde pantolonu üretilmektedir. Bu sayede takım elbise de hiçbir renk arasında ton farkı olamamakta ve size sadece gömlek rengini seçmek kalmaktadır. Bizde bu tarz ürünlerde direkt beyaz gömlek önermekteyiz, çünkü ürünün kendisi hareketli olduğu için, renkli bir gömlek ile kombini boğmanızı önermiyoruz.

Bu ürünler genellikle sivri yaka ve tek düğme olarak üretilmektedir. Bunu yanında kalıp olarak çok dar olmayacak şekilde regular kalıplardır. Bu tarz takım elbiseler ile sizde diğer takım elbise giyenlerden rahatlıkla farklı ve şık bir görünüşe ulaşabilirsiniz.

Lacivert Yelekli Takım Elbise

lacivert takım elbise ekose ile birleşince orta çıkan mükemmel bir kıyafet.

Yıllar geçse de hiçbir zaman modası geçmeyen bu renk, bu sene daha da ön plana çıkacak ve bu senenin en çok giyilen rengi olacak. Bu sene diğer senelerden farklı olarak lacivert takım elbise yelekli ve yakalar biraz daha geniş. Yelekte ise çok abartılı olmayan model 5 düğmeli yakasız yelekleri öneriyoruz. Kalıp olarak, dar kesim takım elbiselerin modasına uyuyoruz ve bu sene lacivert her zamankinden daha italyan. Lacivert takım elbisenizi buz mavisi yada beyaz yüksek yaka gömlek ile kombinleyebilirsiniz. Kravat olarak size bordo tonlarını öneriyoruz ama illa ki kravat takacaksınız diye bir kural yok, lacivert akım elbise kravatsız da giyilebilen bir renk. Ayakkabı olarak ilk önerimizi şık bir sneaker, ama benim için spor kalır derseniz koyu lacivert bir rugan ayakkabı ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

3.Kruvaze Takım elbiseler

Diğer bir deyiş ile binmeli takım elbise. Bu takım elbise tarzı, bizim bildiğimiz mafya filmlerinde giyilen çizgili model. Bu tarz İtalya’da yaklaşık 2 senedir çok moda ve bu sene artık Türkiye’de moda olma zamanı geldi. Bu modelde ise bizim size ilk önereceğimiz desen, ince çizgili kruvaze takım elbise modelidir. Bu üründe yelek olmaz, çünkü ürünün önü diğer modellere göre daha kapalı olduğu için yelek görünmeyecektir. Bu ürün kravatsız kullanmak gerekir çünkü yüksek yaka gömlek ile kombinlenen bir takım elbise modelidir. Omuzlar diğer modellere göre daha dik olur ve yaka genişliği yaklaşık 10 cm genişliğindedir. Pantolon paçaları bu modelde kısa olmalı ve aynı şekilde dar olmalıdır. Ayakkabılarda ise her zaman için bağcıksız tercih edilmeli ve kesinlikle babet çorap ile giyilmelidir.

kruvaze takım elbisenin nasıl kombinleneceğini anlatan fotoğraf

Siyah Takım Elbise

Bunu yazmazsak heralde olmaz. Çünkü her zaman kurtarıcı olmuştur hepimiz için. Tüm özel günlerde kullanabileceğimiz siyah takım elbise 2020 modasında daha fazla yer tutuyor diğer senelre göre. Yelekli olarak çıkıyor bu sene karşımıza ve eskisine göre daha slim fit ve daha spor.

Bu sene siyah takımlar damatlık olarak kullanımda da çok moda. Özellikle çıkma yaka siyah damatlık modelleri ile düğünden sonra da bu takım elbisenizi günlük yaşamınızda kullanabilecek olmanız büyük rahatlık. Kendinden desenli siyah kumaşlar, parlak siyah takım elbiseler ve çizgili siyah takım elbiseler bu sene vitrinlerde yerlerini alacak ve bizim daha fit görünmemizi sağlayacak.

Siyah takım elbise için kombin önerilerimiz ise siyah gömlek ve siyah bir kravat. Bu sene John Wick ile meşhur olan bu kombin bu seneyi kasıp kavuracak. Deneyin pişman olmayacaksınız.

Ayakkabı olarak ise size önerimiz ince beyaz tabanlı klasik tarda ayakkabılar hem spor hemde şık bir görüntü yakalayacaksınız.

Size 2020 takım elbise modasında bu seneye damga vuracak 4 farklı tarzı anlatmaya çalıştık ve umarım faydalı olmuştur. Takım elbise bir erkeğin en önemli parçasıdır gardrobunda. Bu sene daha fazla takım elbise giyelim hem daha şık hem de daha tarz duralım.

What's Your Reaction?
Bayıldım
0
Emin Değilim
0
Heyecanlı
0
Mutlu
1
Saçma
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2020 Wessi Erkek Giyim. Tüm Hakları Saklıdır.