Now Reading
Erkek Deri Mont Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir

Erkek Deri Mont Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir

Gözde Nur Bayar
erkek deri ceket giyildiğinde altına nasıl bir ayakkabı seçilmelidir.

Günlük yaşamın içerisinde çok fazla tercih edilen deri mont modelleri, özellikle son dönemlerde erkeklerin vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor. En çok da sonbahar ve kış mevsimi için büyük ilgi görmektedir. Ancak elbette deri tasarımı her mevsim için kullanılabildiğinden dolayı, yaz ve ilkbahar aylarında da farklı amaçlar doğrultusunda değerlendirilebiliyor.

 

Deri mont çeşitleri birçok değişik giysi üzerinden harika şekilde kombin imkanı vermektedir. Zaten başlı başına apayrı bir karizmatik erkek ortaya çıkaran deri montlar, daha genç ve dikkat çekici bir etki sağlamaktadır. Fakat özellikle ayakkabı seçimi yaparken mutlaka deri montlar açısından dikkat etmek gerekir.

 

 Deri Montlarla Ayakkabı Uyumu

 

Eğer farklı giysi parçalarıyla deri mont tercih ediyorsanız; ayakkabı konusunda mutlaka aynı renk üzerinden seçim gerçekleştirmeye özen göstermeniz gerekiyor. Örneğin eğer siyah deri tasarım mont kullanılacak ise aynı şekilde ayakkabı da siyah renkte olması gerekmektedir. Böylece daha uyumlu ve daha şık, karizmatik bir etki ortaya çıkarılabilir. Diğer taraftan gözü rahatsız etmeyen ve bütün olarak uyum sağlayan bir dizayn yaratmak da bu şekilde mümkün.

 

 Deri Mont ve Aksesuarlar ile Birlikte Ayakkabı Seçimi

 

Deri mont tercih edilirken birçok değişik aksesuar modeli de ön plana çıkmaktadır. Özellikle kemer, kolye ile bileklik gibi farklı takılar ve saat gibi seçenekler tercih edilmektedir. Aynı şekilde ayakkabı seçimi konusunda deri montlar ile aksesuarların da uyum sağlamasına dikkat edilmelidir.

 

Mutlaka aynı renk üzerinden ve ayakkabının tarzına uygun şekilde aksesuarlar deri montlarla kombin için kullanılmalıdır. Genel olarak deri mont tercih ederken ayakkabılar ile mutlaka sekronize şekilde hem model hem de renk açısından, güzel bir bütünlük sağlaması gerektiği unutulmamalıdır.

 

 Deri Montlar ile Nasıl Ayakkabılar Tercih Edilmeli?

 

Deri mont çeşitleri genel olarak daha sportif tasarımları olduğundan dolayı, mutlaka ayakkabılar da spor seçenekleri üzerinden tercih edilmelidir. Örneğin kış aylarında güzel bir bot ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. Ancak daha çok spor ayakkabılar deri montlar ile oldukça etkili bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Bu konuda seçim yapacağınız deri monta bağlı olarak, ayakkabı seçimini renk ve sportif erkek tasarım üzerinden tercih etmeye özen göstermelisiniz.

What's Your Reaction?
Bayıldım
0
Emin Değilim
1
Heyecanlı
0
Mutlu
0
Saçma
1
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2020 Wessi Erkek Giyim. Tüm Hakları Saklıdır.