Now Reading
Erkek Stil Önerisi Ve İtalyan Modasına Adım

Erkek Stil Önerisi Ve İtalyan Modasına Adım

Gizem Altay

Erkekler için stil oluşturmak kolay gibi görünüyor olsa biz kadınlara oranla daha zordur bunu yapmak.
Çünkü biz kadınların avantajı, birbirinden farklı kombinler yapıp bu kombinleri aksesuarlar ile tamamlayabilmek iken erkeklerde bu durum ne yazık ki kısıtlı.
Söyleyebileceğim ilk kural şudur ki; vücudunuzu tanıyın!

Vücudunuza Göre Stil Uyumu

Gözünüze hoş gelen boyları ve ölçüleri tercih etmekten ziyade vücudunuza uygun ölçüleri giymeniz, stil oluşturmadaki altın kuralı gerçekleştirdiğinizi gösterir.
Erkekler klasik giyimde ceket seçimi yaparken; ceket eteklerinin baş parmağının kemik hizasına denk gelecek ölçüde tercih etmeli. Pantolonda ise paça boyu seçimi aynı şekilde önemli. Paçanız, ayakkabınızın tam üstüne gelecek şekilde hizalanmış olmalı. İtalyan modasını seven ve takip eden erkekler; giyecekleri ceketlere yaka rozeti, cep mendilleri, fularlar ve ceket rengiyle uyumlu çoraplar kullanarak önemli ve dikkat çekici stil dokunuşları yapabilirler.

Detaylarındırmaktan Korkmayın

Takım elbisenizin içinde yüzmeyin! Bol ceket ve pantolon içinde stil bir duruşa değil, göz yoran bir görüntüye sahip olursunuz.
Rahat edemeyeceğinizi düşünmeyin!
Üzerinize oturan oldukça rahat takımlar satın alabilir veya diktirebilirsiniz. Paçaları dar ve kısa pantolonlarında bilek kısmını çıplak bırakabilir, tercihen uygun tonlarda çoraplar giyerek gösterebilirsiniz.
Daha farklı bir görüntü yaratmak içinse bağcıksız kadife güderi ayakkabıları çorapsız kullanarak dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.
Son Olarak,
Aynı tonları farklı dokularla yakalamayı deneyin. İtalyan stilini seven erkeklerin renklere alışması ve ısınması şart.
– İlk adımı birbirine yakışan canlı renkleri tercih ederek ve bağcıksız ayakkabılarla kısa paça pantolon giyerek atabilirsiniz.

What's Your Reaction?
Bayıldım
5
Emin Değilim
0
Heyecanlı
1
Mutlu
3
Saçma
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2020 Wessi Erkek Giyim. Tüm Hakları Saklıdır.