Hakkımızda

 

Stili bir bütün olarak ele alan beylerin vazgeçilmez adresi olmaya aday Wessi Blog, erkek giyim modası üzerine bütün detayları bulabileceğiniz bir mecra olarak tasarlandı.

2008 yılında takım elbise, damatlık, ceket, kaban, pantolon, t-shirt, triko, ayakkabı, aksesuar vb. erkek giyim ürünleri üretmek amacıyla kurulan, ülkemizde ve dünyada adını duyuran Wessi; artık erkeklere sadece kaliteli ürünler sunmakla kalmayacak, onlara aldıkları parçalarla nasıl tarz sahibi olunacağını da anlatacak.

Peki Wessi Blog’da stil sahibi erkekleri neler bekliyor? Alanında eğitimler almış, çalışmalar yapmış uzmanlar tarafından hazırlanan birbirinden faydalı yazılar, kombin önerileri, çeşitli tarzlara yönelik çalışmalar, vücuduna uygun giyinmenin kuralları, erkek giyim modasının olmazsa olmazları, stil editörleri tarafından hazırlanan özel içerikler, değerli isimlerin faydalı tecrübelerini Wessi Blog okuyucularına aktaracak röportajlar, izlemek ve dinlemekten hoşlanırım diyen okuyuculara özel hazırlanan eğitim videoları ve daha fazlası bu mecrada sizleri bekliyor olacak.

Her yaştan erkeğin stiline dokunacak olan Wessi Blog, hayatınızın her anında size eşlik etme hedefi ile yola çıktı. Akıcı ve anlaşılır bir dille sizi sıkmayacak şekilde hazırlanan bu içerikler sayesinde bir erkek hem günlük kombinlerini hem davet stilini kolaylıkla belirleyebilir duruma gelir. Spor ve casual kombinler ile konforu şıklıkla birleştirmeyi, busines stilin inceliklerini, nerede nasıl bir takım elbise tercih etmeniz gerektiğini, geceye uyarlanabilen stil ve şık smokin önerilerini, tatil kombinlerini, yaşa göre giyinmenin önemini, erkek giyimde renk uyumlarını ve aklınıza gelebilecek her sorunun cevabını bu sitede bulabileceksiniz.

Günden güne büyüyerek genişleyen Wessi Blog ailesini, özel kombinler ile fark yaratmak ve tarz sahibi olmak isteyen erkekler, hayatındaki erkekleri çok daha şık bir stile büründürmek isteyen kadınlar da takip ediyor… Bu yolculukta seni de bizimle olmaya davet ediyoruz!