Now Reading
Şık Tasarımlar ile Yelekli Takım Elbiseler

Şık Tasarımlar ile Yelekli Takım Elbiseler

Gözde Nur Bayar

Takım Elbise Yelekli Fiyatları

Farklı tasarım ve renk yapısı altında üretimi gerçekleştirilen takım elbiseler, her alanda ortak şekilde tercih edilir. Ancak son dönemlerde özellikle yelekli takım elbise çeşitleri, erkeklerin ilgi odağı haline geldi. Hem özel davet ve organizasyonlar için hem de damatlık konusunda bir adım öne çıkmaktadır.

Daha tarz ve fit bir görünüm sağlayan yelekli modeller, oldukça güzel bir kombin yaratma imkanı da tanıyor. Genelde ceket ile aynı renk üzerinden değerlendirilen yelekli takım elbiseler, değişik pantolon ve gömlek renkleri ile harika tasarımlar ortaya çıkarmaktadır.

Yelekli modeller artık sadece damatlık veya davetler için değil, günlük yaşam içerisinde daha şık bir görünüm elde etmek için de kullanılmaktadır. Özellikle ceket kullanmayı sevmeyen kişiler için, yelekli modeller bir adım öne çıkmaktadır. Ceket kullanmaya gerek olmadan konsepte uygun olarak gidilen yerde, rahatlık ve şık bir görünüm elde edilir. Modeline, kumaş yapısına ve kesim tarzına bağlı olarak farklı aksesuarlar üzerinden fiyat konusunda değişkenlik gösterir. Ancak yeni sezon tasarımları Wessi güvencesi altında, kategori üzerinde çok uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

Tarzınızı Yansıtabileceğiniz Harika Yelekli Takım Elbise

Yelekli takım elbise çeşitleri genelde değişik düğme tasarımlarıyla öne çıkıyor. Karşılıklı düğme modelleri ya da dikey olarak hazırlanmış sıralı düğme çeşitleri arasından tercih yapılabilir. Kullanılacak yere ve takım elbiseye bağlı olarak bu tasarım değişkenlik gösterir. Genelde ceketler farklı desenler üzerinden hazırlansa dahi; yelek modelleri daha çok düz renk üzerinden dizayn edilir. Tarzınıza uygun elde edebileceğiniz birçok değişik model üzerinden yelekli takım elbiseleri tercih edebilirsiniz.

Değişik Aksesuarlar ile Harika Yelekli Takım Elbise Çeşitleri

Her zevke hitap eden değişik model yapıları altında yelekli takım elbiseler bulunmaktadır. Bu giysi çeşitleri değişik aksesuarlar ile bütün hale getirilmektedir. İster papyon ister kravat seçenekleri ve şık kemer modelleri ile etkileyici bir görünüm ortaya çıkarılabilir. Gitmek istediğiniz yere bağlı olarak, değişik model yapılar ile yelekli takım elbise çeşitleri, çok uygun fiyatlarla kategori üzerinde sizleri bekliyor.

What's Your Reaction?
Bayıldım
0
Emin Değilim
0
Heyecanlı
0
Mutlu
0
Saçma
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2020 Wessi Erkek Giyim. Tüm Hakları Saklıdır.