Wessi

Fatich Estref

Fatich Estref

Uluslararası İlişkiler Lisans ve Halkla İlişkiler Tanıtım, Reklam Yüksek Lisansını tamamlayıp Sosyal Medya uzmanlığı alanında çalışmalarına devam eden ve 2012 yılında moda alanında model olarak başladığı serüvene tasarım ve modelistlik eğitimleriyle destek vererek erkek giyim alanında styling ve tasarım yapan editörümüz Fatich bir çok modaya ilişkin alanda eylemlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Gamze Fidekök

Gamze Fidekök

1996 yılında Konya’da doğdu. 2015 yılında iki farklı sanat galerisinde çizim dersleri aldı.Katıldığı seminerler ve kurslarla da emin adımlarla ilerlemeyi hedefledi. Beraberinde 2016 yılında da Selçuk Üniversitesi - Mimarlık ve Tasarım Fakültesi / Moda Tasarımı bölümünü kazandı. Gamze Fidekök İmaj ve stil danışmanlığı yapmakta ve blog yazıları oluşturmaktadır.

Gizem Altay

Gizem Altay

1992 yılında İstanbul’da doğdu. 2011-2013 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Moda tasarım bölümünü okudu. Daha sonra, birden fazla markanın imaj ve stil danışmanlığını yaptı ve bunun yanında 2016 yılında birden fazla ünlü ses sanatçılarının sahne kostümlerine imza atmış ve bu sektörde devam etmektedir.

Göksel Aksu

Göksel Aksu

1985 yılında İstanbul da Doğdu. Sakarya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunudur. Wessi Markasının kurucu ve şu an ki CEO’sudur. Giyim, Moda ve E-ticaret konusunda üniversitelerde ve iş adamları derneklerin de eğitimler vermektedir.

Gözde Nur Bayar

Gözde Nur Bayar

1993'te İstanbul'da doğdu. İstanbul Aydın Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. İlgi duyduğu moda sektörünü kendi alanı ile birleştirerek özel aylık bir dergi Stil Editörlüğü yaptı.

İlknur Güven

İlknur Güven

1990'da İstanbul'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Laborant ve Veteriner Hekimliği bölümünden mezun olmasına rağmen moda alanındaki tutkusundan dolayı Wessi Markasında Sosyal Medya Sorumlusu ve Stil Danışmanı olarak görev yapmaktadır. Kadın gözüyle erkek giyimde farklı bakış açıları kazandıracağı konusunda iddaalı olduğu görünüyor.

Pırıl D.

Pırıl D.

Görsel sanatlar ve iletişim tasarımı bölümünden mezun olduktan sonra hayallerinin peşinden giderek modaya yöneldi. Modelistlik ve stilistlik eğitimleri alarak kendini bu alanda geliştirdi. Yerli televizyon kanalları ve dizi setlerinde uzun yıllar kostüm sorumlusu ve stil danışmanlığı yaptıktan sonra sektördeki deneyimini okuduğu bölümle birleştirerek erkek modasına dair fikirleriyle okuyucularıyla buluşmayı planlıyor.

Meral Uzun

Meral Uzun

1987 yılında İstanbul da doğdu. İşletme bölümünden mezun olduktan sonra Wessi markasında E-Ticaret Yöneticisi olarak kariyer hayatına devam etmektedir. Öte yandan moda alanında ki bilgi birikimiyle hobi olarak blog yazarlığı yapmaktadır.

Nalan Haznedar

Nalan Haznedar

Dokuz Eylül Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği eğitimini tamamlarken aynı zamanda İzmir terziler ve konfeksiyoncular derneğinin düzenlediği iki yıllık bilgisayarlı moda tasarım ve stilistlik eğitimi tamamladı.

Tayfun Çimen

Tayfun Çimen

Tayfun is a visual artist and designer living in Istanbul, TURKEY.

Mehmet Uğur Seller

Mehmet Uğur Seller

1996'da İstanbul'da doğdu. Erkek giyim modasına 17 yaşında başlayan ve son 2 senedir profesyonel düzeyde yazarlık yapan Seller, aynı zaman da bir şirkette sosyal medya yöneticiliği yapmaktadır. Ekstra olarak lise ve üniversitede moda, reklam ve ingilizce kurslarına katılmıştır.