Now Reading
Ucuz ve Kaliteli Takım Elbise

Ucuz ve Kaliteli Takım Elbise

Avatar

Takım elbise giymek büyük bir ayrıcalıktır. Saygınlık kazanmak, dikkat çekmek, iş görüşmesinde, nişan veya düğünlerde, yurt dışı ziyaretlerinde, lise ve üniversite yıllarında, resmî kurumlarda ve daha bir çok alanda takım elbise giymek neredeyse zorunluluktur.

Takım elbise giymek hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Her insanın gardolabında muhakkak 2 veya 3 tane takım elbisesi bulunur…

Peki ama bu kadar ihtiyaç duyulan bir şey hem ucuz / uygun fiyat hemde kaliteli olabilir mi?

Takım Elbiselerde Kaliteyi Anlamak

Kimi firmalar ucuz ürün verebilmek için Kaliteyi düşürmekte, kimi firmalarsa kaliteli ürün sunabilmek için fiyatı çok yüksek tutmakta.

Bir çok Takım elbise üreticisi firma bulunmaktadır  ve bu firmalar ürettikleri takım elbiselerle birlikte marka isimlerini de takım elbise ile birlikte satmaktalar. Bu sebeple fiyat çok yüksek seviyelerde seyr etmekte ve bir çok insan kaliteli takım elbise giymekten mahrum kalabiliyor.

Ancak bazı takım elbise üreticisi firmalar hizmet odaklı çalışarak hem kaliteli ürün hemde ucuz ve uygun fiyat politikası ile müşterilerine hizmet vermekte.

Bu hizmetin en önemli paradigması kaliteli ürüne her müşterinin ulaşma hakkının olduğudur…

Kaliteli bir elbiseyi sadece cebinde parası olanlar değil, düşük büteçesi olan her bir vatandaşın rahatlıkla alabileceği bir platform oluşturma gayretindeyiz…

Peki hem kaliteyi hemde ucuz para politikasını nasıl başarıyoruz?

Ucuz Takım Elbisenin Üretimi

Elbetteki düşük kâr seviyesi ve seri üretimle bunu başarıyoruz. Çok yüksek kâr hedefi gütmeden ve ihracat ağımız başta olmak üzere yaptığımız  yüzbinlerce ürün satışı ile kaliteli ürün, ucuz fiyat politikasını aksatmadan sürdürebiliyoruz.

Her pahalı ürün kaliteli değildir ama her kaliteli ürün pahalı olmayabilir…

Kaliteyi ürünün üzerindeki fiyat etiketi üzerinden değil, ürünün kendi kalitesi üzerinden okumalıyız…

Takım elbise alanında hem fiyatta hem kalitede iddialıyız… Kaliteli ürün giymek herkesin hakkıdır…

What's Your Reaction?
Bayıldım
1
Emin Değilim
0
Heyecanlı
0
Mutlu
0
Saçma
0
View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

© 2020 Wessi Erkek Giyim. Tüm Hakları Saklıdır.